אני מחפש

היזם

אפי קפיטל נוסדה בשנת 2006 ובמהרה התברגה בין חברות היזום והבניה המובילות בישראל. עם אלפי יחידות דיור ומעל ל-10,000 מ״ר של נדל״ן מניב ברחבי הארץ, מתמחה החברה בהקמתם של מתחמי מגורים ושכונות שלמות, המקנים ללקוחותיה חווית מגורים יחודית. החברה היא אחת מהחברות הגדולות ביותר הפועלות במסגרת מחיר למשתכן. השילוב בין גודלה ועוצמתה של אפי קפיטל, לבין האיתנות הפיננסית שלה וההקפדה על האיכות והשירות, המושגים באמצעות הבנייה העצמית של החברה ומעניקים את השקט הנפשי לאלפי לקוחותיה, ולכם, בבואכם לרכוש את הדבר החשוב ביותר: הבית החדש למשפחה שלכם.

גם פרויקט זה ייבנה באמצעות החברה הקבלנית של אפי קפיטל

 • בית שמש

  487 יחידות

 • קרית גת

  282 יחידות

 • קרית מוצקין

  339 יחידות

 • חדרה

  640 יחידות

 • אור עקיבא

  348 יחידות

 • ראש העין

  276 יחידות

 • גדרה

  446 יחידות

 • רכסים

  101 יחידות

ההדמיות להמחשה בלבד.

השכונה

בימים אלה נבנית באגפה הצפון מזרחי של אשקלון השכונה הגדולה בעיר על שטח של 4,200 דונם ותכיל כ-40,000 תושבים. השכונה שתהווה שילוב עירוני מודרני עם פארקים ירוקים ואתרים ארכיאולוגיים, קיבלה את שמה משרידי מפעלי יין עתיקים ששוכנים בתחומה, ומפארק היין החדש שייבנה בחלקה המערבי.

השכונה החדשה מתוכננת לכל צורכי המשפחה ונבנית על גבי תשתיות חדישות, ותכלול שטחים ירוקים, גני שעשועים ומסלולי ריצה ואופניים המקשרים את התושב למבחר גדול של קניונים, חנויות, מרכזי קניות ומתחמי בילוי. כל אלה מעניקים לכם ולמשפחה שלכם איכות חיים ייחודית והנאה מרבית מהמגורים בשכונה.

כולנו מבינים כיום את החשיבות הרבה שיש לנגישות קלה ונוחה לכל מקום מכל מקום. שכונת עיר היין באשקלון תוכננה לתת מענה מושלם בנושא התחבורה היומיומי:
כניסה נוספת דרך מחלף המוקם בסמוך כניסה ישירה מכביש 4 לישוב באר גנים הצמוד לשכונת עיר היין, תחנת רכבת חדישה שתקום בסמוך לשכונה, ותהווה חלק מקומפלקס תחבורתי מודרני הכולל גם תחבורה ציבורית.

מפות ותרשימים

הפרויקט

פרויקט אפי קפיטל בעיר היין - אשקלון, פותח בפניכם את חלום הדירה החדשה ואיכות חיים יוצאת דופן בשכונת עיר היין.

אז שנרים כוסית לחיים?


הפרויקט כולל 6 בניינים בני 6 קומות בתכנון חכם ופונקציונלי למשפחות.
לרשותכם עומד תמהיל מגוון של דירות, הכולל: דירות גן 5,4 חד‘, דירות 5,4,3 חדרים ופנטהאוזים 6,5 חד‘.
הפרויקט מתוכנן להיות מלווה באמצעות בנק מזרחי טפחות ו/או באמצעות כל גוף פיננסי אחר שתבחר החברה, וכל תשלום לחשבון הליווי מגובה על פי חוק מכר.

ההדמיות להמחשה בלבד.

תהליך הרכישה

שלב 1

הגרלה ותוצאותיה

משרד הבינוי והשיכון ערך הגרלה בין הנרשמים לפרויקט אפי קפיטל בעיר היין לקביעת מיקומם בסדר בחירת הדירות בהגרלה 517.

משרד הבינוי והשיכון אחראי על שליחת הודעת זכייה לכתובת המייל ו/או SMS ובה פירוט מיקומכם לבחירת הדירה כלומר, מספר הזכייה שלכם.

שלב 2

כנסים: הצגת הפרויקט

הזמנה אישית לכנס המידע תישלח לכתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון.

מטרת כנס המידע היא לאפשר לכם לקבל את המידע הנחוץ לכם להכרות עם הפרויקט ותהליך הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן".

ההגעה לכנס מומלצת- אך היא אינה חובה.

שלב 3

בחירת דירה

מועד בחירת הדירה יתקיים כ-9 ימים ממועד הכנס. זימון למועד זה יתבצע עפ"י סדר הזכייה בכפוף לנהלים של משרד הבינוי והשיכון.

זוהי פגישה אישית שאורכה המקסימלי הינו 45 דקות.

הזמנה אישית למועד זה תישלח לכתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון. מועד זה הינו קבוע ואינו ניתן לשינוי, זוכה שיבחר שלא להגיע, ייתכן ותאבד זכאותו בפרויקט בכפוף להוראות משרד הבינוי והשיכון.

יש להגיע עם המסמכים הבאים: תעודות זהות, הודעת זכייה מטעם משרד הבינוי והשיכון, אישור זכאות ושיק על סך 2,000 ₪ דמי הרשמה. במידה ותבחרו שלא להמשיך בתהליך רכישת הדירה- דמי ההרשמה לא יוחזרו.

במידה ונבצר מאחד הזוכים להגיע - יש להצטייד בייפוי כח עפ"י נוסח החברה אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.

במידה ומגיע צד שלישי לבחור עבורכם את הדירה- יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני, עפ"י נוסח החברה, אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.

לאחר בחירת הדירה ובתום הזמן המוקצב, תתבקשו לחתום על טופס המשריין עבורכם את הדירה עד למועד חתימת החוזה. הבחירה הינה סופית, ואינה ניתנת לשינוי.

במהלך תקופה זו אנו נעדכן באתר הפרויקט את מלאי הדירות הקיים בהתאם לקצב התקדמות הבחירות.

שלב 4

חתימה על חוזה המכר

חתימה על חוזה המכר תתקיים עד כ-14 ימים קלנדריים לאחר מועד בחירת הדירה.

הזמנה למועד זה תימסר לכם במועד בחירת הדירה ותישלח לכתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון.

לחתימת החוזה יש להגיע מצוידים בתעודות זהות ושיקים עבור שכר טרחת עורך דין וכן עבור התשלום הראשון לפי החוזה.

חתימת החוזה תתבצע בנוכחות שני בני הזוג.

במידה ונבצר מאחד הזוכים להגיע, יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני עפ"י נוסח אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתבצע חתימה על החוזה.

מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן.

משכנתא

מה הוא האישור העקרוני?

קבלת האישור העקרוני חיונית עבורכם טרם בחירת הדירה בכדי שתהיו בטוחים כי הבנק יעניק לכם את המימון עבור רכישת הדירה. לרוב, הריביות שמוצגות באישור זה מותנות בלקיחת ההלוואה תוך 12-14 ימים קלנדריים ולכן אין צורך להתייחס לריביות, אלא רק לאישור העקרוני על גובה המשכנתא בלבד.

האישור העקרוני הוא השלב הראשון בדרך לקבלת משכנתא והוא מהווה מסמך ראשוני באמצעותו אתם לומדים האם הבנק יאפשר לכם לקבל משכנתא ובאילו תנאים לפי מספר קריטריונים: הכנסה, ותק תעסוקתי, ערב מלווה, אחוזי מימון מהנכס הנרכש וכו'.

זכרו, כל עוד לא חתמתם על חוזה לרכישת הדירה, הבנק לא מאשר משכנתא ספציפית לפרויקט ולכן יונפק לכם אישור "כללי". רק לאחר שיועבד חוזה הרכישה האישי שלכם, יבדוק הבנק את הנתונים וינפיק את האישורים המתאימים.

מה אחוז המימון המקסימלי אותו ניתן לקבל?

אחוז המימון המקסימלי אותו מאפשר בנק ישראל הינו עד 75% משווי הנכס ביחס לעלותו בשוק החופשי. במסגרת "מחיר למשתכן" מתאפשר מצב בו אחוז המימון ביחס למחיר הדירה עולה על 75% ובתנאי שהתקיימו שני תנאים:

 • הרוכש העמיד 100,000 ₪ לפחות הון עצמי.
 • שווי הידרה הנרכשת לא יעלה על 1,800,000 ₪.

במידה והבנק יאשר את אחוז המימון על פי שווי השוק של הדירה, הוא ידרוש טרם ביצוע המשכנתא ביצוע שמאות ע"י שמאי חיצוני שיאשר את שווי השוק. לדוגמה: עבור דירה שמחירה 1,000,000 ₪ אשר מוערכת ב 1,200,000- ₪ ניתן לקבל משכנתא של 75% מ 1,200,000- ₪ = 900,000 ₪ המהווה 90% ממחיר הדירה בחוזה.

זכרו: הבנק רשאי לסרב לתת משכנתא ללקוח או לסרב לתת 75% מימון, קבלת משכנתא מתבצעת בהתאם לשיקול דעתו של הבנק ובהתאם לנתוניו האישיים של הרוכש. אנו ממליצים לבצע את הבדיקות שלכם במספר בנקים שונים על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם.

*** אין לראות במידע זה כייעוץ משפטי ו/או ייעוץ כלכלי ו/או חוות דעת ו/או המלצה מקצועית כלשהי.

פריסת תשלומים

 • 7% - ממחיר הדירה במעמד חתימת החוזה
 • *13% - ממחיר הדירה עד 45 יום ממועד חתימת החוזה
 • 70% - ממחיר הדירה בפריסה לינארית של 5 תשלומים שווים (14% ממחיר הדירה כל תשלום)
 • 10% - עד 7 ימים לפני מועד מסירת הדירה


* בכפוף לקבלת פנקס שוברים

מחירון

המחירון מציג את מחיר הבסיס כולל מע"מ כולל הצמדה למדד תשומות הבנייה עד לתאריך 15/03/2020

אני מחפש

תכניות