ערכים

הערכים שמלווים אותנו בחברת אפי קפיטל בכל צעד,
הערכים שלעולם לא נוותר עליהם


ביטחון

החלטה עסקית שמתקבלת ללא שקט נפשי, גוררת תהליך עסקי לקוי מיסודו. לכן אנו עושים הכול כדי להעניק לכם תמיכה וביטחון שיאפשרו לכם לישון בשקט.

מקצועיות

באפי קפיטל אנו מחויבים לרתום את כל הידע, הניסיון והמומחיות העומדים לרשותנו לטובתכם ותועלתכם. אנו מצווים לפעול תמיד, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שיתוף פעולה מלא עם אנשי המקצוע המובילים בתחום הנדל"ן, בכל הרבדים.

שירות

כשהמדד שלך הוא לקבל שירות טוב יותר מכפי שאתה היית מצפה לקבל – קשה מאוד ליפול. באפי קפיטל השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא שירות טוטאלי. אנו מלווים את לקוחותינו בצמידות משלב לחיצת הידיים ועד מפתח וזמינים עבורם לכל שאלה, בעיה או בקשה.

הגינות

אנו מחויבים לכוון אתכם לקראת עסקה מנצחת. מסיבה זו, גם אם תתעקשו, לעולם לא ניכנס אתכם לעסקה שאנו לא מאמינים בה. הגינות ויושר הם מערכי היסוד שלנו ואנו מתחייבים להציג בפניכם גם את החסרונות והסיכונים שבכל דבר.

שקיפות

בלי שקיפות ובהירות מוחלטת - לא תתכן עסקה מוצלחת. באפי קפיטל אנו מתחייבים לפתוח בפניכם כל מסמך או ערוץ מידע העומדים לרשותנו, שיאפשרו לכם לקבל החלטה מתוך בסיס של ידע נרחב, מקיף וכוללני.

אמון

אנו באפי קפיטל מאמינים כי כל החלטה עסקית על תוצאותיה מתקבלת בעזרת ה'. מסיבה זו, לעולם לא נפעיל לחץ על לקוחותינו. לכל דבר – זמן ועת.